Nieuwe wedstrijdtenues voor Zaterdag 1

De eerste bekerwedstrijd thuis tegen Sliedrecht werd een deceptie voor de trouwe fans. Een zeldzame verliespartij op de eigen kunstgrasmat. Dat lag wel aan de tactiek en spelopvatting in deze wedstrijd, maar zeker niet aan de fraaie nieuwe tenues!

Met dank aan 2 zeer waardevolle en trouwe sponsors, Ambacht Klimaatservice (Deborah en Jeffrey Ouwens) en Nieuwenhuizen Daktechniek (Remon Nieuwenhuizen) werd op hun bekende en voortvarende manier het probleem met een van de shirtsponsors snel opgelost. Met de nieuwe lay-out kan de selectie er weer 2 jaar tegenaan.

Het is fijn dat wij steeds maar weer kunnen rekenen op een grote groep trouwe sponsors, dat maakt het “runnen” van de club een stuk gemakkelijker.

Ondanks de valse start rekenen wij toch op een mooi seizoen voor Zaterdag!.

Ambacht Klimaatservice, Het Tasveld 3, 3342 GT, H.I. Ambacht, info@aks-cv.nl

Nieuwenhuizen Daktechniek, Het Tasveld 1, 3342 GT,  H.I. Ambacht, info@nieuwenhuizendaktechniek.nl

Cees Bijl, voorzitter